Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flip the Plates

24.10.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Flip the Plates je hra ve stylu "spoj-3" pro mobilní telefony s Androidem. Jak typ hry napovídá, skládáte tři a více stejných symbolů horizontálně nebo vertikálně na hrací ploše a cílem hry je získat co nejvyšší skóre, které lze také ukládat do veřejných žebříčků a porovnat s hráči z celého světa. Hra je bez reklam a je v angličtině i češtině.

Hra obsahuje tři typy hrací plochy (5x5, 6x6 a 4x4), které je nutné nejdříve odemknout nahráním určitých bodů na předešlé ploše.

Plocha 5x5 je základní a symboly na destičkách se inspirují číslicemi klínového písma. Nad plochou je vždy vidět vylosovaný symbol, který musíte umístit na plochu. Spojením tří a více stejných symbolů získáváte body. Ostatní destičky na ploše se stejným symbolem zvýší svou hodnotu o 1, proto je také dobré všímat si symbolů a jejich významu. Hra obsahuje i speciální symboly, např. symbol ruky, která se objeví po složení tří a více symbolů na místě posledního položení.

Plocha 6x6 je druhá v pořadí a symboly na destičkách se inspirují symboly znamení zvěrokruhu. Kromě ruky se zde objevuje i pavučina, jež se objevuje po nečinnosti >20 sekund nebo po složení tří a více symbolů ruky a nelze ji složit ani překlopit. Zmizí ale po nasbírání každých 95 bodů. Další speciální vlastností této plochy je vítr, který vám může překlopit destičku a zvýšit její hodnotu o 1 nebo ji smazat. Jaká destička to bude je naznačeno symboly po stranách herní plochy. Pokud je symbol červený, destička se vymaže a zůstane prázdná, pokud oranžový, destička zvýší svou hodnotu o 1.

Plocha 4x4 je třetí v pořadí a symboly zobrazují hvězdy. Na této ploše za každých 7 stejných položených symbolů získáte možnost zvýšit všem stejným destičkám hodnotu o 1. Také za každých 7 speciálních symbolů ruky můžete využít bonus, který vám umožní smazat jakoukoliv destičku na hrací ploše. Za každých třicet bodů navíc můžete pomocí šipek po stranách ovlivnit následující destičku, jestli bude vyšší nebo nižší.

Po zaplnění plochy hra končí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.