@Drolin (14.06.2013 14:16): Tak to asi moc dobré nebude, když si musíš dávat pauzy. Já to věděl, holt odklikávání textu musí být otrava. Ať žije FMV! Budoucnost všech videoher před jejich postupným přechodem do virtuální reality!
@GodOfTheSick (14.06.2013 13:58): Umineko je čtyřkapitolové, a jakési přestávky mezi jednotlivými částmi se hodí (také každá vyšla s až ročními odstupy). Nicméně už jsem blízko zakončení, takže to dokončené co nevidět bude.

A nevěrohodně? Spíše bych to nazval vychutnáváním kvality :).

@Drolin (14.06.2013 11:38): Proč radši místo neustálého rozehrávání FMV her nedohraješ Umineko, které jsi dal stovku? To nízké hodnocení pak vypadá kapánek nevěrohodně, když neustále hraješ něco, co se ti nelíbí a na druhé straně nejsi schopen dohrát prakticky ultimátní hru odpovídající tvému vkusu. Už jsi ji mohl mít dohranou, kdyby jsi se neustále nerochnil v hnoji :-)
@ViRus (14.06.2013 11:29): Tak, většina FMV má poměry typu 3CD=1 hodina hraní, takže dokončení, není takový problém. Navíc toto jde ukládat a nejsou zde větší problémy (např. oproti předchozímu Man Enough, kterou zvládl masochista Ugra :).

Ale už nyní se těším na 4CD=20minut Silent Steel :).