(Herni vyzva 2016)
Prijde mi zvlastni, ze pres velmi vysoke hodnoceni, ktere jsem teto hre dal, mam problem o ni napsat neco vic, nez jsem uvedl v jejim popisku. Hadam, ze se na hodnoceni podepisuje nejen to, ze je Film Fatale sama o sobe solidni hra, ale pro mne osobne i velice atraktivni tema filmu. Co muze byt pro cloveka (skoro) od fochu lepsiho, nez pribeh o silenem/genialnim reziserovi, jeho nedobrovolne múze a jeji dceri, o ktere se nicmene domnivam, ze byla i jeho dcerou. Krome toho mam rad, kdyz je mozne s padouchovymi pohnutkami alespon trochu sympatizovat, i kdyz jsou jeho prostredky a metody k dosazeni cile hodne pochybne.

Po strance herni velmi ocenuji pritomnost interaktivni mapy, kdy se muzete jednim klikem prakticky libovolne pohybovat po vsech dosud navstivenych mistnostech. Tohle mi u spousty HO her chybi - kdyz mate stesti, tak vam mapa ukazuje, kde prave jste a kde je potreba neco udelat.