[přesunuto z komentářů]

Díky za recenzi, jen by mě zajímalo nějaké hodnocení jakože objektivní co se týká nějakého bodového hodnocení, nebo je to těch 71%? Fifu jsem hrál naposledy snad 2018 někde u kámoše a z si ani nedokážu vybavit hratelnost ale myslím že podle vývoje to jde snad pořád kupředu. Jinak je tam fajn tvorba vlastního hráče může být člověk aspoň kreativní, i to tetování pro hráče je taky fajn. Ale nevím jak hra jako taková jelikož jsem zatím nehrál.
Měl bych dotaz. Rád bych si zahrál zase nějakou Fifu, a konečně vyhrál s Oxfordem ligu mistrů, ale dvě věci mě na tom vytáčí. Jakmile se dostanu do druhé, třetí sezóny začíná to pro mě být nehratelné ze dvou důvodů. Jednak hráči stárnou a ukončují kariéry, druhak už to po chvíli nemá vůbec nic společného s reálnými soupiskami a hrají bezejmenní fiktivní hráči. Dá se nějak v nějaké Fifě nastavit, že sice čas poběží dál, ale hráči nebudou stárnout, případně, že jediné soupisky, které se budou měnit, budou ty z mé iniciativy?
Tradiční dávka podzimních čutálistických emocí. Oproti 19 se herní styl takřka nemění, kopací techniky, oslavy, pohyby zůstávají stejné. Po prvních dvou dnech plného hraní mi přijdou lepší brankáři (ale to byli i loni, než je v postupných aktualizacích downgradovali), penalty jsou pro mě zatím trochu španělská vesnice jako pokaždé, když se mění jejich systém. Co mě baví, to je Volta. Při absenci Story mode je to docela fajn vychytávka, na které se velmi rychle vytvoří závislost. Hned po pěti minutách jsem si říkal, že to bude trochu stereotyp a najednou jsem zjistil, že ji hraji šest hodin v kuse, protože ten turnaj v Tokiu prostě musím vyhrát! Zatím tedy tradiční devadesátka v hodnocení, nemyslím si, že budu zvyšovat, protože vlastně není moc prostor, kudy hráče překvapit - ale pevně doufám, že nebudu ani snižovat, když už jsem investoval o řád vyšší dávku peněz do obalu s mým milovaným Van Dijkem!