Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 70
Fantasy Wars je fajn tahová strategie, za kterou stojí ruská společnost 1C. Tudíž se od hry dá očekávat naprosto cokoliv.

Ve své vlastní podstatě hra není vůbec špatná. Tahové hry mám rád, takže jsem si i tuhle hru nějaký čas užíval. Po chvíli se ale hra stává nesnesitelně těžkou a je opravdu obrovský oříšek se přes ní dopravit do zdárného konce. A to se prosím skládá ze tří kampaní, které dávají dohromady zhruba 30 misí. Osobně můžu říct, že je to peklo. Každopádně jsem hrdý na to, že jsem první kampaň dohrál.

Důvod, proč jsem se nepustil do další je více než jasný. Neměl jsem důvod proč se do ní pouštět. Hra je pořád to samé, nic zajímavějšího nenabízí. Svět je neměnný, příběh chvílemi dost statický a samotná videa absolutně nezajímavá. Dohrál jsem tu jednu kampaň vlastně jen ze záliby k tahovým věcem.

Musím ale uznat, že nápad to má. Příště si trošku vyhrát s příběhem a zpracováním a mohlo by se jednat o velice zajímavou hru, které by si mohlo všimnout daleko víc lidí.
+7