Komentář bude, ale než sepíšu tak teda zklamání. Kopie Night in the Woods která vše dělá o level či dva níže. Špatně vystavěná gradace příběhu, totálně prosraný potenciál na lekářský slice of life s trochou serrealismu apod. Na druhou stranu se to hraje pěkně, je to příjemná oddychovka v malebném městečku a prostě pro to já mám slabost. Jinak ale škoda no.
Hraju to a místy je to slušný rip-off Night in the Woods, to že jsou tam polyamorfní zvířátka neřeším, JENŽE! Atmosféra malého městečka a komunity je stejná, soundtrack dost podobný, volení dialogů má úplně stejný interface, I ZVUKY NĚKTERÉ JSOU TOTOŽNÉ. Komentáře hlavního hrdiny jsou místy úplně jak kdyby je dělala Mae v Nightu! WTF?!? Dělali to nějací bývalí členové Night teamu?

Každopádně je to fajn hra, baví mě to, je to přesně něco takového co jsem už dlouho potřeboval a i když je to prakticky ve všem o stupeň slabší než Night, hlavně ve scénáři, soundtracku a implementaci miniher, tak je to něco co tu chybělo. Takže tím že tam hodně věcí obšlehli nekritizuji, jen mě to dost pobavilo.