@Charllize (25.03.2020 22:08): Línej lempl a sobec. Nechápu, proč někoho takového vůbec píšou. Mám vždycky problém hrát za někoho, koho nesnáším. Občas se tenhle typ protagonisty, bohužel, v JRPG ukáže.

On je vlastně hlavní důvod, proč tuhle hru nedokážu nikomu doporučit.
Tahle hra mi prijde vtipna. Mockrat jsem se u ni zasmal. Coz je s podivem, protoze kdyz se CH snazi o humor, viz treba Neptunie tak vetsinou hledam knoflik kterym situace jde preskocit. I kdyz z postav jako je treba Pipin me trosku beha mraz po zadech:)
Je skoda ze i v tehle vylepsene verzi nezvladli udelat lepe ty dungeony, ktere jsou viceme docela nudne a kratke.
Ale jinak si stezovat nemuzu, moznosti ma hra spousty, soubojak funguje dobre a poradny hardcore grind tady ma sve vysledky a smysl. A da se to hrat 3x, pokazde s trochu jinym prubehem, coz taky neni uplne spatne. Sice spis uprednostnuju kdyz muzu vse udelat na jedno zahrani, ale tady by to diky systemu asi ani neslo.