Nové ostrovy a karty vyjdou na 20 euro nebo asi 40 000 zlaťáků. Co-op je určitě zajímavá myšlenka, ale bez lidského spoluhráče jsou někteří bossové neporazitelní. Ale mechaniky se povedly. Např. když sešlete libovolnou ne-neutrální jednotku, soupeř si ji přivlastní. Což nemusí být vždy výhoda. :) Nebo když se vám balíček promění na 30 stejných karet. A to na karty Spellwhirl a spoluhráči na Bloomsprite. Nebo když je bitevní pole zahlcováno stále více a více Sky Yaky. V soubojích je bojiště větší (až na jednu výjimku), je na něm je méně studen a spoluhráči sdílí životy.

V multiplayeru běžně potkávám téměř všechny nové karty. Některé i více než by bylo zdrávo. A to Crystal Flower a Azure Skywhale. První je nefér a druhá je nefér a ještě OP. Skywhale efektivně zlikvidovala všechny balíčky hrané v Mid-Range stylu. Přestože obě již byly upravovány patchem, problematické schopnosti Swallow se Abrakam ne a ne vzdát. Ale naděje umírá poslední.

Do Adventure Pouch, který bylo možné koupit pouze za peníze, jsem neinvestoval. Stálého partnera na co-op jsem neměl a o kosmetický obsah jsem nestál.

Pro: Mechaniky bossů, nové karty

Proti: Nespolupracující AI, schopnost Swallow