Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Faeria: Oversky

Faeria: Adventure Pouch - Oversky

85
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
logická > nezařazeno
Forma:
freeware
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.08.2017 PC
Vývojáři:
Abrakam SA
Oficiální stránky:
https://www.faeria.com/adventure-pouch/oversky/
Toto rozšíření sestává ze dvou částí. Z Adventure Pouch, které bylo dostupné po omezenou dobu. A Oversky, které lze pořídit dodnes. Tematikou v obojím jsou kooperační střety s bossy. Z nichž někteří nejednou zavaří mozkové závity.

Adventure Pouch umožnil jednou denně přístup k novému bossovi. Jeho speciální schopnosti a bojiště se měnilo den co den a bylo možné ho vyzvat pouze v kooperaci s člověkem. Zbytek obsahu byl čistě kosmetický. Např. nový avatar nebo vzhled karet. Obojí bylo postupně odemykáno plněním úkolů.

Oversky se skládá z pěti ostrovů. Každému z nich přísluší čtyři bossové. První ostrov je dostupný okamžitě, ostatní výměnou za herní měnu. O poražení každého bosse je možné se pokusit jak s člověkem, tak i předpřipravenými charaktery (boty). Ať už odehráním prvního ostrova nebo koupením ostatních, hráč získá nové karty, vždy ve třech kopiích. Celkem je jich 33 a lze je využít nejen v Oversky, ale i v základní hře včetně Pandory.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Nové ostrovy a karty vyjdou na 20 euro nebo asi 40 000 zlaťáků. Co-op je určitě zajímavá myšlenka, ale bez lidského spoluhráče jsou někteří bossové neporazitelní. Ale mechaniky se povedly. Např. když sešlete libovolnou ne-neutrální jednotku, soupeř si ji přivlastní. Což nemusí být vždy výhoda. :) Nebo když se vám balíček promění na 30 stejných karet. A to na karty Spellwhirl a spoluhráči na Bloomsprite. Nebo když je bitevní pole zahlcováno stále více a více Sky Yaky. V soubojích je bojiště větší (až na jednu výjimku), je na něm je méně studen a spoluhráči sdílí životy.

V multiplayeru běžně potkávám téměř všechny nové karty. Některé i více než by bylo zdrávo. A to Crystal Flower a Azure Skywhale. První je nefér a druhá je nefér a ještě OP. Skywhale efektivně zlikvidovala všechny balíčky hrané v Mid-Range stylu. Přestože obě již byly upravovány patchem, problematické schopnosti Swallow se Abrakam ne a ne vzdát. Ale naděje umírá poslední.

Do Adventure Pouch, který bylo možné koupit pouze za peníze, jsem neinvestoval. Stálého partnera na co-op jsem neměl a o kosmetický obsah jsem nestál.

Pro: Mechaniky bossů, nové karty

Proti: Nespolupracující AI, schopnost Swallow

+4 +5 −1