@mrazikcomp (17.12.2018 13:15): jako dnes už je to za zenitem. Chci to jen zkusit. Celá řada starých simulátorů se už nikde jinde než na aukro/e-bay apod. nedá reálně koupit. Mám taky originál ISO, pochopitelně. :)

Škoda jen, že GSC jinak pěkný letový model totálně zkazili tím, že Hornet ve všech jejich dílech umí točit na pětníku na plnou forsáž, i plně naložen pumami a ještě u toho zvládá akcelerovat. :) Poměr tahu je tak min. 1,4 : 1, což je z kategorie sci-fi.
Tohle je pořádný fail od GSC a evidentně ho nikdy nespravili a už nespraví. Přitom jinak ten letový model je kvalitní.

Mám doma ISO, nainstaluji to z ISO ale hru nelze spustit, chce to po mě CD, ačkoliv je ve virtuální mechanice. :) Možná by pomohlo, kdybych to vypálil na CD?