Eye of the Storm

1993

Vůbec první hra od známého vývojářského týmu Rebellion se odehrává v roce 2124. V tuto dobu moderní věda zjistí, že nejen že existuje mimozemský život, ale dokonce žije v naší sluneční soustavě a to na místě, kde by to vskutku nikdo nečekal - na nehostinném Jupiteru.

Bohužel krátce na to, co je tato nová mírumilovná rasa objevena, se zorganizuje skupina lovců, kteří se vydají na Jupiter lovit mimozemšťany pro zábavu a vyústí to dokonce v to, že mají svůj vlastní pořad.

Naštěstí existuje organizace I.C.E. (Interstellar Conservation Executive), která vyšle vás, abyste zdokumentoval život na Jupiteru a odsoudil řádění lovců. Vaším úkolem tedy nebude bojovat s lovci (i když i na to se dostane), ale nafotit co nejvíce užitečného materiálu, čímž získáte peníze na vylepšení své lodi, která se tak dostane hlouběji do atmosféry Jupiteru a může objevit další, doposud neviděné, živočišné druhy.