Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

E.Y.E: Divine Cybermancy

67
16 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.07.2011 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://eye.streumon-studio.com/
Děj této nezávislé cyberpunkové hry nezačíná zrovna přívětivě. Jakožto člen společenství E.Y.E. se musíte vypořádat se smrtí svých kolegů, kteří vypustili svou duši v bitvě, kterou jste překonali jen s vypětím svých veškerých sil. Ocitáte se ve světě, jehož chod tvrdě určují korporace a který se právě nachází ve stádiu hrozícího převratu. Ničemu na tom nepřidávají ani nepokoje uvnitř vaší organizace, kde je, už i tak velmi křehká, vzájemná aliance narušována vnitřními konflikty mezi dvěma krajními skupinami. Do centra dění se dostávají další skupiny, které se snaží situaci ovlivnit každá svým způsobem. Od těch, jež mají snahu z problému vytěžit, až po ty, co se snaží zachránit alespoň to málo, co zbylo.

Hra je postavena na Source enginu a snaží se o kombinaci akce s RPG prvky, mezi které patří například vylepšování postavy, psionické schopnosti, hackování atd. Hra slibuje nelineární možnost postupu, interakci s NPC, velký důraz na boj zblízka a nenutnost za jakékoliv podmínky (tzn. bez penalizace) restartovat misi.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.