Nepamatujete si někdo jak se dostat do Perthu ? Nemůžu se tam dostat ani pěšky ani lodí, ač už jsem si byl za Hadriánovým valem, na Orknejích a na mapě už mám i Lindisfarne. Ale Perth je stále šedý (pěšky) nebo není vidět vůbec (lodí)
@Adieu (15.08.2018 15:54): Jasný, jasný. Já myslel ty co stojí před hrobkou. Bylo tam popsáno jak mají super equip (jeden z nich měl mail), tak jsem do toho praštil a nic z nich nepadlo :/ A o tom jsem ani nevěděl. Radši.
@Bodkin (15.08.2018 13:21): No, mně se hlavně líbilo, že nebylo vůbec jasné, nakolik jsou ti strážci nadpřirození a nakolik je má družina sjetá výpary, možná kdybych měl jiné staty, hrál jsem za pořádný tank. Ale ještě víc ta možnost přinést nic netusicimu staresinovi k obětině tělo jeho syna, kterého jsem sťal a zohavil. :-)

@Shoggot (17.06.2018 14:47): Bohužel jsem dopadl stejně, hrál jsem na obě strany, aby vykrvácely, měl jsem v úmyslu nejprve s Pikty dobýt York a pak svrhnout i Caustantina se svou orknejskou flotilou. Bohužel rozhodující byla ta situace s dobýváním toho hraničního městečka, kdy jsem měl na výběr buď jednu stranu konfliktu, nebo si poštvat proti sobě obě. Skrze družinu mi hra sdělila, že budou ještě lepší příležitosti pro zradu, tak jsem šel s Pikty, ale bylo to ve skutečnosti vzhledem k blížícímu se konci poslední britské rozhodnutí a chtě nechtě jsem se stal navěky přítelem Piktů a má flotila shnila zapomenuta na Orknejích. :/
@Adieu (komentář): Ta mohyla mě ve skutečnosti dost nasrala. Kvůli popisu jak božsky jsou equipnutí její strážní jsem se do nich pustil a ono z nich nic nekáplo :/
Mnohem lepší než předchozí titul, výborně to vtáhne. Táboření dotáhlé do konce.

Škoda jen hloupých nedodělků v GUI a někdy neobratností zkratek. Ale obsah to vyvažuje.
Solidní gameska. Má to svoje chybky a nedotaženiny, ale atmosféra převládá.
@Ronik (22.05.2017 13:37): Možná dal, ale nedohrál... brb.

Zatím jsem si ničeho takového nevšiml, ale sotva jsem přijel do Anglie, že jo. Sotva jsem se začal mlsně olizovat před ženským klášterem...
@Bodkin (22.05.2017 12:29): Rozhodně lepší než Conquistador, kterému jsi dal 90%? :D

Každopádně, technicky už je to odladěné? Na Steamu to po vydání mělo slabší recenze hlavně kvůli bugům a neoptimalizaci, co jsem tak koukal.