@Charllize (06.05.2021 10:24): Jako všechna čest těm, kteří to dokázali dohrát. Grind mi nevadí a mám docela trpělivost, ale ta repetetivnost to úplně zabíjí. Prostředí, nepřátelé i souboje jedou podle jednoho schématu. Navíc jsou použitelné asi tři povolání a zbytek je jenom do počtu. Tohle mělo být anime :)

Já se nikdy nedokázal přenést v prvním VP přes ten otřesný anglický dabing. Bohužel nešel vypnout. Dvojku mám ale rád a klidně bych bral i remaster :)
@Solidor (28.01.2021 10:00): Tak u TriAce her obecně má malé procento hráčů trofeje, je to holt hardcore. A ti co mají jsou většinou Japonci:)
Zrovna nedavno jsem jednoho viděl jak tam má asi level 350 a v partě tři různe druhy hlavní postavy.
U te hry je skoda ze se to děsně opakuje. Málo prostředí a málo typu nepřátel. Ale na druhou stranu to má prakticky komplet dabing ( dokonce mluví i z repracku ovladače) grafika taky celkem ujde, běží to 60fps, a ta kompletace levelu mě docela bavila. Soubojak taky není špatný, zrovna tak rozvoj postav. U mne hraje roli ze to je pohrobek Valkyrie Profile, tedy serie kterou povazuju za jednu z nejlepších z dob minulých.
Bohuzel to vypadá ze to byla labuti píseň TriAce na poli her pro velké konzole. Protože od te doby kromě remasteru ani tuk. Jedna z firem co dojela na svůj poměrně HC přístup k hratelnosti, dneska to už kromě zarytych fandů málokdo vydycha.
A mám obavu ze ty těžké trofeje v tom v dnešní době taky hrají roli.
Dávám tomu druhou šanci, ale teda...
Vývojáři dělají všechno možné, aby hráče odradili. Ty pozdější roztahané dungeony složené z několika opakujících se obrazovek (navíc bez mapy) dokážou pěkně otrávit hraní. Vůbec nechápu, proč to tvůrcům testeři nevmetli do tváře. To muselo vadit úplně každému.
Na druhou stranu chápu, proč ty trofeje získalo tak nezvykle malé procento hráčů.
@Solidor (03.03.2018 15:36): Jo to zacne, s tim jsem ani moc problem nemel, i kdyz samo nejde o nic co by se zapsalo zlatym pismem, jen to je proste OK. Spis ta genericnost nepratel a dungeonu, ktere jsou pak neskutecne dlouhe a dle meho nabizeji mnohem min te chytre exploracni vlozky jako mela VP. A pokud nekdo chce udelat je vsechny na 100% tak panbu s nim s vse zle pryc, na to nemam nervy ani ja:) Ta moje 90 je hodne fandovska, kdybych mel byt ale globalni videl bych to spis na 75. Ale ocenil jsem ze tam je docela i smysl pro humor v rozhovorech mezi postavami treba po misi, a priznam se ze jsem se obcas i docela pobavil:)
Ja myslim ze s VP ma SE urcite nejake plany, pac jinak moc nevidim duvod proc by to realizoval Spike a byla to uplne jina znacka. U Star Oceanu 5 taky TriAce nemusel za nekym jinym aby jim to vydal. I kdyz tam to taky nedopadlo uplne podle predstav.

taky nevim proc zrovna Leneth, vzdyt ta PSP verze je horsi nez original, nektere veci tam chybi a technicky to bylo horsi, jen to melo CGI animace. Taky by to mohlo byt ve stylu Secret of Mana, kde predelali komplet grafiku na uroven PS2 a vydali to na PS4:)
PS:mas VITA nebo PS4 verzi?
@Charllize (03.03.2018 15:29): Taky čekám obligátní ošklivý port na mobily a později odfláknutý port mobilního portu na Steamu :)

Kdyby se ty postavy aspoň onoho hlasu ptaly na celkem logické otázky. Takhle všichni působí jako úplní idioti. Počítám, že příběh ale časem začne dávat smysl.
Mám odehrány asi 4 hodiny a zatím nic moc. Doufám, že se to zlepší. Budgetovost z toho úplně srší.

A pokud jde o VP, tak se možná brzy něčeho dočkáme.
odkaz
No vida:)
Falesna Valkyrie Profile 3. Skoda te lehke genericnosti a ocividneho nedostatku penez na vyvoj, jinak by to bylo za 100. Ale zase Sakuraba predvedl klasiku ktera se me dost libi, a ten pocit VP to jakz tak ma. Postav tam je hodne a dej je celkem zajimavy. A ty oblecky z VP kteri maji jen japonci (udajne kvuli licenci) jim taky neodpustim:)
To se jako s tim SE fakt nedokazali dohodnout? Kdyz ve FF15 strasi Asasin a Morgan Freeman?