Dohráno! No bylo to docela utrpení. A ten závěrečnej boss v tom obchodním centru byl hroznej opruz. :-) Ale můžu připsat další zářez do dohraných průjmů a to se počítá! :-D
@Indian (17.01.2013 23:49), @Drolin (17.01.2013 23:27): You Are Empty (ano, morbidě úchylná atmosféra) je pořád celkem slušná záležitost, stejně jako Alpha Prime (s drsnou obtížností) nebo The Hunt (celkem kvalitně obšlehnutý Condemned). Sabotain je bohužel betaverze s obrovským potenciálem, ve výsledku průměr. Instinct je podprůměr (pořád se ale dá). Neuro asi už nikdy nerozjedu.

Tohle je hnůj nejtvrdšího ražení, srovnatelně špatný jako Nina Agent Chronicles nebo March!, horší je pouze můj osobní adept na (z FPS hlediska) sračku tisíciletí jménem Operation: Matriarchy.
@Drolin (17.01.2013 23:27): You Are Empty je i přes svůj hodně nízkonákladovej vzhled povedená střílečka z takovou až morbidně úchylnou prosovětskou atmosférou :-). Hlavně nepřátelé jsou opravdu tragikomicky vtipní :-D. Oproti tomu je třeba Instinct nuda a hra bez atmosféry.
@Indian (17.01.2013 23:14): Ano (ty "vlaky" nepřátel atd.), a ještě se ze mě stane FPSkař. Už mám v hledáčku další věci jako You Are Empty, The Hunt, Instinct, Sabotain, Neuro se zdál zajímavý... ale třeba takové Alpha Prime jsem ihned odinstaloval, jelikož to nemělo ten správný náboj.

A měl by si zkusit Jurassic Park: Trespasser, to je opravdová perla. Tedy v dobrém slova smyslu :).

Jinak tvůj FPS cíl pouze kvituji. Já se poslední dobou rád pro změnu bavím u adventur horší kvality.
@Drolin (17.01.2013 23:02): je to sakra špatná hra a nepomůže tomu ani to že je tam nějaká výzva, která je ti prd platná když je to taková nuda :-)

a zdraví tam máš, v pravym dolnim rohu jen to neni moc dobře vidět :-)
@Indian (17.01.2013 22:56): V kanála jsem to příznačně zapíchl :).

Asi časem však také dohraji, je to po všech směrech špatném, ale zábavné to je - žádné savy, žádné zdraví, a tak to má vypadat.
Tak tenhle kanálem protaženej skvost se určitě zařadí mezi další mé dohrané FPS průjmy :-D a půjde hodně vysoko v žebříčku!!