Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Everybody's Golf: World Tour

Hot Shots Golf: Out of Bounds, Minna no Golf 5, Everybody's Golf 5

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.03.2008 PS3
Vývojáři:
Clap Hanz
Již sedmý díl v sérii arkádových golfových simulátorů Everybody's Golf. Zároveň také prvním dílem, který je k dispozici na novou generaci domácích konzolí, tedy konkrétně na PlayStation 3.

S novou generací je nejpatrnější změnou samozřejmě grafická stránka hry. Stále ale zůstává věrná stylizaci provázející celou sérii. Přepracovány pak byly i základní mechaniky při odpalování míčků, ale hra vyloženě nenutí je používat a lze tak přepnout na klasický mód. Samozřejmostí jsou pak četné úpravy celkem 15 postav pomocí stovek odemykatelných předmětů, nové hřiště či známé módy z předešlých dílů. Nechybí ani online multiplayer, na který se tradičně tvůrci ve velkém zaměřili.

Pro hru postupem času vyšla spousta DLC a následkem toho byla vydána i Complete Collection shromažďující veškerý stahovatelný obsah. Mezi balíčky najdeme několik nových předmětů, hřišť a hlavně postav, mezi nimiž lze najít například i Krata ze série Gof of War nebo Sackboye z LittleBigPlanet.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.