Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Escape from Thunder Island

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > hidden object *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.05.2011 PC
Vývojáři:
Big Finish Games
Oficiální stránky:
http://www.bigfinishgames.com/games/escape…
Rita James, odvážná hrdinka našeho příběhu se vylodí se svou nepočetnou posádkou na dalekém ostrově Zenadoo, na místě plném krvelačných domorodých kanibalů, aby našla a zachránila svého otce z jejich spárů. Při svém záchranném putování ostrovem narazí na pohřebiště zaniklé staroamerické kultury a získá i domorodého pomocníka - opici. Musí si ale pospíšit; dosud spící sopka na ostrově se začíná probouzet k životu a hrozí obrovským výbuchem.

První část dobrodružství s Ritou James je mixem hidden object a adventury s řešení kvízů a hádanek. Mezi skrytými objekty vyhledáváte předměty a položky, které naplní váš inventář a během hry je lze dále i opakovaně používat nebo jejich kombinací je dále vylepšovat. Puzzle spočívají v tradičních, ale i v různých měně tradičních skládačkách nebo logických hádankách, které jsou zde využity jako časté mezihry. Hra využívá animované rozhraní a je doplněna dabingem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.