Já bych tu sklenici viděl spíš poloplnou :) Není tam humor v tom smyslu, že byste se s nějakými vtipy odtud mohli blýsknout před kamarády, jen je prostě celá hra komediálně nadnesená, přesně jako klasické "schwashbuckler" filmy z první poloviny 20. století (nebo třeba Kocour v botách, kterého to docela připomíná i výtvarně). Třeba i nepřátelé dávají najevo, že je to všechno "jen jako", neumírají a po své porážce ze země dál hláškují.

Slabší animace mě zarazily, když jsem hrál demo, ale nějak jsem si na ně zvykl a vlastně mi nevadily. Je to malá indie hra, tak bych to nijak zvlášť neřešil.

Samozřejmě jisté problémy přichází v soubojích. Nejvíc mi asi vadí silné typy nepřátel, které jsou zároveň velmi rychlé (takže člověk má problém jim dost utéct, aby po nich mohl něco hodit nebo jinak využít prostředí). A pak jsou tam boss fighty, kdy hráč může zvítězit vlastně jen tehdy, když mu to hra vyloženě dovolí, protože s určitou kombinací útoků jsou de facto neporazitelní.

Osobně jsem bavil skvěle a hned bych si dal nějaké pokračování. Škoda, že už není online demo, protože to obsahuje vlastně celou jednu epizodu ze čtyř a člověk u něj snadno pozná, jestli je to hra pro něj nebo ne.
Hehe, tohle jsem chtěl původně přidat já, ale moc jsem otálel. :) Viděl jsem to u Steraka a hned mě to zaujalo,
@Zoltan (16.08.2023 20:19): Těch 15 eur, za které to jde koupit, je opravdu přiměřená částka odpovídající kvalitě. Jde na tom poznat, že to není žádná profi produkce, animace jsou takové... neohrabané občas, dabing trochu lajdácky nahraný, ač výkon herců je teda fajn, nicméně při mluvení se postavám nehýbou rty ani. Humor by chtěl teda řádně přidat, je to v dost odlehčené atmosféře, ale na vyloženě vtipné momenty jsem zatím nenarzil. Občas je to úsměvné, ale je to takový humor jak z animáků pro děti.

Každopádně ty souboje jsou dobré, prostředí je pěkně interaktivní, takže místo sekání nepřátel spíš pobíhám okolo, házím jim po hlavě co je po ruce a skopávám ze schodů nebo do vody a tak. To mi přijde, že pokud to nebude na 10h+, tak by to nemuselo být moc stereotoypní ani. Na vyblbnutí dobré. Platforming pak moc nestojí za řeč ani. Nenadchne a neurazí.

Uvidím až dohraju, třeba napíšu i komentář. Zatím jako o žádnou indie hru roku nejde. Přijde mi to jako taková stará škola docela, hlavně tím designem lineárních úrovní a jejich explorací. Na PS2 by se to dalo považovat za ačkovou hru asi. :D

Akorát mi teda přijde, že to má přehnaně vysoké HW požadavky na to, že to graficky není žádná hitparáda a vlastně to zachraňují jen dobrá světla, stejně tak úrovně jsou velmi malé a loadingy jsou co chvíli. PC však topí jak divý.