Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elveon

Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Elveon byl ve vývoji v letech 2003 až 2008. Jednalo se v té době o nejočekávanější a nejambicióznější slovenskou hru. Na svědomí ji měla slovenská pobočka 10tacle Studios. Její mateřská společnost se však dostala do problémů, což v roce 2008 vyústilo zavřením studia. Následně se vývoj měl přesunout do anglického studia Climax Group, ale i to se však dostalo do finančních problémů a projekt byl zrušen. V roce 2015 se původní vývojáři rozhodli hru oživit a obnovili vývoj. Datum vydání byl stanoven na rok 2016, ale k tomu nikdy nedošlo.

Mělo se jednat o fantasy akční RPG s adventurními prvky, zasazené do světa elfů Naon. Elfové vybudovali město Nimathar, v jehož centru postavili obrovskou Věž bohů – centrum naonské moci. To se událo v zlaté éře historie, po níž přišel pád a bohové byli z Naonu vyhnáni. Zůstalo pouze několik z nich, kteří jsou nyní ve válce s naonským králem. Do konfliktu se měl zapojit hráč, jakožto vyvolený hrdina o němž se mluví v knize elfů.

Hlavní roli měly ve hře hrát souboje s meči na blízko, kdy každý souboj měl být o taktice, schopnostech a správném načasování. Hráč měl mít k dispozici řadu bojových a obranných stylů. Bojový systém však měl být intuitivní. K dispozici však měly být i luky a kopí. Herní svět měl být otevřený.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.