Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 75
Datadisk Ranger se hraje stejně jako původní Elven Legacy, změnily se jen kulisy a příběh. Ten je divný a nijak moc nedrží při sobě, takže tady hra jednoznačně ztrácí. Naštěstí slušné jméno zachraňují boje - tentokráte elfy potkáte maximálně jako nepřátele, zato máte k dispozici množství jednotek lidské rasy. Strategii je tedy nutno od základů překopat, jelikož hlavními jednotkami se s namísto lučištníků stanou kopiníci. Hlavní hrdina Cornelius má sice pár dobrých schopností, ale ani zdaleka to není takový buldozer jako byl v původní hře Saggitel. Naštěstí vše zachraňuje bratr Lucius, který je velmi schopným řezníkem.

Obtížnost opět nepolevila, spíš naopak. U dvou misí, kde bylo potřeba přežít X kol, jsem dokonce sáhnul po berličce "easy", jelikož mě neustále se valící hordy nepřátel docela štvaly. A vůbec... Hra má bavit a ne stresovat. Když pominu tuhle a támhle pár takovýchhle chybek, tak Ranger pobavil solidně na necelých 10 hodin.

Pro: nové jednotky a strategie

Proti: příběh

+2