Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elements the Game

01.01.2009
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Elements je online fantasy karetní hra, ve které hráč zosobňuje jednoho ze dvanácti živlů, nebo chcete-li elementů. Elementy jsou základní kameny živého i neživého světa a všeho, co v něm je a z čeho se skládá. Každý element má své charakteristiky a svůj útočný i obranný styl a silné i slabé stránky, které lze využít či zneužít v boji s ostatními hráči nebo proti AI, kteří každý představují jiný element dle jejich výběru.

Hráči se během zápasů střídají v tazích a v každém tahu vynáší jednu kartu. Ve hře jsou tři druhy karet: příšery, kouzla a takzvané permanenty. Každý hráč si před duelem sestaví svůj balík z karet, které vlastní. Ve hře je asi 200 druhů různých karet a na začátku vlastní hráč pouze sadu karet jednoho elementu a postupně si dokupuje další karty z dalších elementů za body, které získává za výhry nad lidskýma protivníky nebo proti AI nebo prodejem vlastních karet, které považuje za nepotřebné. Ve hře je možná obrovská spousta kombinací a strategií.

Hru několik let po jejich spuštění v roce 2009 hrály tisíce lidí z celého světa. Dnes je komunita okolo Elements téměř mrtvá až na tvrdé jádro skalních fanoušků, nicméně dá se pořád hrát proti AI a občas se pořádají turnaje. Hra je kompletně zadarmo.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.