Čekal jsem různé věci, ale opravdu ne herní dobu 4 hodiny na Normal a brutálně useknutý vývojový cyklus (třetí epizoda zabere asi dvacet minut a sestává z nějakých šesti totálně nenápaditých arén a jednoho trochu delšího cestování dopředu za současného masakru základních nepřátel overpowered zbraní ... boss úplně chybí). Potenciál to mělo slušný, ale muselo by to být ve vývoji tak minimálně další rok.
@FildasCZ (05.05.2020 20:59): Kladivo vůbec nepoužívám :D První akt jsem proběhl převážně s mečem. Druhý akt převážně s holí co dává headshoty a srpy, teď jsem vytuhl na konci u bosse. Půlku dám, ale v tý druhý, akčnější se mi zamotají vždycky prsty a je po mně :)
@Phoenix (05.05.2020 13:50): Ano jsou tam výzvy a některé mi přijdou nejdou splnit, a nebo jsou buglé ( na zbraně výzvy) jinak i na nepřátele, že se ti pak ukáže jejich info ( hp třeba) není to špatné ? Kdo ví, ale jak říkám druhý akt je fakt těžký. Mám nahráno asi 4 hodiny a chcípl jsem asi 80x :D . A dost smrtí je pád z výšky, protože se dost rychle respawnují nepřátelé.

Jako myslím si, že Dark souls je těžší, ale tohle je tak návykové. A některé jednotky tam jsou fakt overpower.
A když to vychatáš, jaká zbran je dobrá na co, tak máš vyhráno.

Třeba první akt tak bez kladiva ani ránu :D . V druhém mi přijde, zas super trojzubec.
@Phoenix (12.04.2020 17:25): Jsem v druhé kapitole :) zda tě to pořád zajímá, tak

Jak píše Widl je to o skillu, ale druhá kapitola je celkem nářez. Zbraně z první kapitoly jsou defakto neučinné. Nepřátelé mají fakt tuhý kořínek. A za nějaké výzvy se zbranemi, dostaneš odměny v podobě duší :).

Jako zatím tam mám hodin nahráno a je to celkem závislost. Problém je, že některé výzvy mi přijde se staršími zbraněmi jen tak nejdou splni,t
@Phoenix (11.04.2020 01:05): Vývoj postavy je jednoduchý, postupným přidáváním bodíků do vlastností (síla, zdraví, rychlost) se odemkne pár užitečných perků. Zbraně jsou poměrně různorodé (od pěstních po kladiva), nacházíš je cestou různě po světě. S některými útoky vykryješ, s některými za menší poškození, s některými, převážně rychlými odrazíš. Odhad vzdálenosti je v pohodě.

Hra je převážně o skillu, ne o statistikách.
Riotekku, uvažuju o koupi, můžeš ve zkratce popsat, proč Ti hra přijde průměrná? Na Steamu téměř všichni řičí nadšením.