Minulý týden mi přišel klíč na PS5 verzi, jelikož jsem před sedmi lety podpořil Kickstarter - est. delivery 2016 :)
Jenom šest let zpoždění :)

Až bude sušší období, tak tomu dám šanci. Jenže teď vycházejí mnohem zajímavější hry.
@Fritol (16.02.2022 21:14): Říká se ze se to rozjede, ale až někdy po 20 - 30 hodinách hraní, ten příběh. Já za těch 20 hodin mám pořad jen dvě postavy a vlastně se zatím nic moc zásadního nedělo. Samozřejmě říct ze se nedělo vůbec nic taky nejde ale je to takové obyčejné.
Kdyby to napadalo tak hraju dal, ale hlavně kvůli systému hry a světu, kvůli story by to fakt zatim nebylo.
Odehral jsem asi 20 hodin. Za tu dobu mi hra asi 10x spadla na PS4. Obcas to bezi 20 fps. Ale jinak pekna hra. Paradoxne to ma lepsi grafiku nez vetsina original jrpg. Pribeh trosku nuda a rozbiha se velmi, ale velmi pomalu. Souboje a rozvoj postav jsou fajn.
Hra porad neni dokoncena, jeste cely rok 2022 tam maji pridavat obsah ( post game, dejovy linie, ukoly atd).
Je to trosku zvlastni, grafika jak AAA hra, ale animace postav, cutsceny a tak jsou jak z roku 1999 z nejaky rusky hry. Je na tom videt ze si Midgar Studio vzali prilis velke sousto a Unity engine jim v tom zcela zjevne moc nepomohl. Cekam az to nejak opravi, to padani mi leze na nervy, je to moc casto.