@ugraugra (28.01.2012 11:30): Není tak úplně pravda, že potřebuješ rank S. Není mi úplně jasný ten mechanismus, ale nějak se to sčítá dohromady, takže lze stříbrný a zlatý klíč získat i za horší umístění. Nicméně stejně platí, že pokud člověk nezvládá běžná kola v podstatě na eska, tak ve zlatých nemá šanci, tudíž toho není třeba ze začátku moc litovat. Těch přístupných kol je i tak velké množství. Zatím mě Dustforce v delším horizontu baví více než např. Super Meat Boy, se kterým bývá kvůli obtížnosti srovnáván, neboť právě přístup k obtížnosti je zde řešen lépe. V Dustforce mně ta kola opakovat baví (už kvůli ihned viditelnému lepšímu umístění v žebříčku).
Tohle je asi přesně typ hry, co není pro mě. Člověk musí strávit třeba 3 hodiny u jednoho minutového levelu jen pro to, aby našel nejlepší řešení a dostal rank S, aby se mohl posunout dál. A obtížnost strmě stoupá.