@jvempire (14.05.2023 15:21): Jasne, je to Uematsu. Ale já jak ho roky sleduju tak úplně tusim jak to bylo. On když může tak se utrhne ze řetězu protože má silný sklony k tvrdý muzice který si při skládání pro hry moc neuzije. Tady si mnul ruce radosti jak se může vyřádit. Ta hra je úchylarna od shora dolů, v dobrém slova smyslu :)
1000 je možná moc, Ja to myslel tak ze by to člověk měl jako takovou dlouhodobou záležitost, občas hoďku dvě, par let celkem :)
@Charllize (14.05.2023 15:16): 1000, to by mě asi předávali Chocholouškovi :-) Také jsem měl párkrát chuť už nedohrávat, ale zase během těch cca 5 měsíců to bylo fajn zpestření. Jako klasický dungeon by to fungovalo také dobře, ale tohle je zase přehlednější. A ta hudba... No už jen pár políček a budu komplet hotov.
@jvempire (14.05.2023 10:41): Mně by se líbilo kdyby to šlo hrát v fps pohledu a byli tam zdi a strop, portréty postav dole a nepřátele nahoře, klidně ve stejném stylu :)
Bezpochyb to má něco do sebe, i tak jak to je. Mně jen celou dobu pronásledovala představa jestli se už na to nemám náhodou vykaslat ale OCD to tahlo dal. Je to takový rpg dungeon psycho test :)
Nakonec je skoda ze to těch pater nemá třeba 1000 :)
Tak teda těch posledních pár pater nad 90 je fakt něco. Ani jsem nečekal, že mě ta hra natolik chytne abych se snažil šlápnout na každé políčko. V podstatě čistá povedená hratelnost bez všeho okolo. A jak jednoduše lze ztratit vypiplanou partu, naštěstí dočasně... :-)
@Charllize (20.12.2022 22:03): Já mám vyloženě pocit, že hraju nějakou svou nakreslenou mapu z Dungeon Mastera nebo EoB :-) Myslím, že to alespoň na chvíli nadchne každého kdo tu dobu pamatuje nebo lépe, mapuje do dneška.

Ono to bude asi chtít prokládat, což mi vyhovuje, musím dohrát God of War.
@Charllize (19.12.2022 19:39): Vzhledem k tomu, že je zrovna sleva, tak jsem neodolal. Není to vůbec špatné, souboják dle očekávání super a celkově to má své kouzlo. Prvních pár pater v pohodě, ale už pomalu přituhuje.
Dík za přidání Fríťo. Komentář jsem napsal i když zřejmě díky němu to nikdo nebude hrát :)