Clovek sa k tomu po 2 rokoch vrati a toto ho caka na konci:

Dungeon Crawl Stone Soup version 0.18.1 (tiles) character file.

11467196 emxd the Swordmaster (level 27, 273/273 HPs)
Began as a Minotaur Fighter on July 26, 2016.
Was the Champion of the Shining One.
Escaped with the Orb
... and 15 runes on July 27, 2016!

The game lasted 08:46:27 (144755 turns).

:feels good:

Teraz mozem znova hibernovat na rok dva :/
Gold dragon armor, large shielf of reflection, přes dvě kila hp, všechny resisty max, Powered by pain 3, který je mi úplně nahovno, protože v abyssu prostě nejsou mrtvoly, za to tam jsou obří oranžové mozky, které mi poskytnou -4 INT
Deep elf conjurer, potencialny extended endgame char, spamovatelny firestorm, dobre resisty, staff of power/wizardry/energy a ja skapem vo Vault:5. Tato hra je bullshit.

/Rage
Slibuju, že až jednou ten orb vynesu tak napíšu příšerně dlouhý komentář. Ta hra je můj Takeshi Challenge!
0.14 je vonku, aj s velkymi zmenami, hlavny dungeon ma uz len 15 urovni, zvysnych 12 bolo zkomprimovanych do 5 levelov nazvanych Depths.
Moc daleko ne, nejvíc si užívám začáteční levely za všechny povolání/rasy a až mě to po pár týdnech omrzí, tak si vezmu klasického Trolla léčitele a... přestanu zase na několik měsíců.
@Bodkin (04.02.2013 16:20): Vytýkám mu jen něco. 60% jsem dal proto, neboť jestliže jsem u DoD proseděl týden, tak u DC jsem proseděl dva měsíce :-) Ale hlavně se mi zdálo, že se DoD po tom týdnu vyčerpal a já už necítím moc potřebu se k němu vracet, protože by mi už moc nenabídl. Na rozdíl např. od DC, UrW nebo Nethacku. Krom toho, 60% je nadprůměr! :-)
Sakra zabil mě nějakej pošahanej Grinder a jeho partička poskoků :( Hodil jsem si berserkr a ten hajzl mě znehybnil takže to přišlo na zmar :)
Ugraugra, Orc berserker, servant of Trog už se prohání po dungeonech, jsem zvědavej jak dlouho přežiju :) Ale vypadá to zatím velmi slibně.