Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Duke Nukem: Land of the Babes

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.10.2000 PS1
Vývojáři:
n-Space, 3D Realms (sekundární)
Oficiální stránky:
http://legacy.3drealms.com/babes/
Duke Nukem: Land of the Babes přímo navazuje na Duke Nukem: Time To Kill.

Duke opět relaxuje ve strip baru, když se z náhle otevřeného portálu vyhrne ven dívka s jeho starými slunečními brýlemi, za kterou však okamžitě následují prasata a nebohou dívku zabijí. To Duka namíchne, prasata ve strip baru postřílí a skrze tento portál se dostane do jakéhosi podzemního bunkru v budoucnosti. Zde mu žena jménem Jane prozradí, že emzáci vyhubili veškeré mužské pokolení na Zemi, a že ženy jsou drženy jako otrokyně. Duke se vydává za záchranou světa zabít generála Silverbacka, křížence prasete a opice, který chce rozprášit Sjednocený ženský odboj.

V Duke Nukem: Land of the Babes na vás čeká 16 singleplayerových levelů odehrávajících se převážně v podzemním bunkru, umělou inteligencí ovládané kočky, které bojují po boku Duka, spousta užitečných předmětů včetně jetpacku, teleportéru a brýlí nočního vidění a v neposlední řadě též plejáda tradičních zbraní od Dukovy kopačky přes RPG po pipe bomby. Novinkami jsou neomezená zásoba vrhacích nožů a několik nových zbraní, například odstřelovačka nebo granátomet.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.