@Maximus (23.06.2016 00:20): Určitě to zkus ale aby si poté nebyl zklamaný jako já, co jsem hrál tak hodinu-dvě tak to vypadá na takový průměr :D Docela mě to i nudilo, ale to je asi tím že nemám moc rád tento styl bez dialogových adventur :D Už Curse of Enchantia měla stejný systém dialogů pomocí obrázků a to už mě přestalo bavit po cca třiceti minutách, akorát to ale byla hra pětkrát horší :D
Riadne vysoké hodnotenia (tu 87%, metacritic 80%, steam 94%), som zvedavý ako mi to sadne. Vyhral som to práve na sg, tak sa do toho určite niekedy pustím.
I když Dropsy vypadá jen jako surreálná ujetost, jeho stylizace je tak chytrá a povedená, že mi připravil nejemotivnější herní zážitek za dlouhou dobu. Hug me, too, please!
@GodOfTheSick (21.03.2016 13:52): Hraje se to stejně jako každá běžná point and click adventura. Nebo už jsi po těch Telltalovkách zapomněl, jak se hrajou adventury? :-) Co je tvým hlavním cílem je vždy celkem jasně napovězeno, není těžké si to domyslet (pro začátek je to donesení dárků k hrobu).

Kde si vzal tvrzení o inovativním systému dialogů?
To by mě zajímalo, jak se to hraje. Jsem došel z jednoho konce na druhý, nikde nic a vůbec nevím, co má dělat. Údajně inovativní systém dialogů je pěkná chujovina.