Dragonica Online

15.10.2009

free to play

Dragonica je casual akční MMORPG pocházející z Číny. Je zajímavá pohledem kamery, která se na postavu a celý svět dívá ze strany, hra v podstatě vypadá jako 3D interpretace klasických 2D plošinovek. Svět není otevřený, ale rozdělený na lokace, mezi kterými se hráč pohybuje. Pohyby postavy se ovládají klávesnicí, myš slouží pouze k ovládání GUI.

Hra je zdarma s podporou mikrotransakcí, které ale příliš samotnou hratelnost neovlivňují (oblečky, lektvary na větší exp rate a další drobné vychytávky). Hra je zaměřená spíše na PvE (souboj hráčů proti počítačem řízeným nepřátelům), které můžete provozovat jak ve venkovních lokacích, tak v instancích, které se doporučují procházet s partou. PvP v arénách je také obsaženo. Herní třídy postav jsou na výběr celkem 4 - Warrior (válečník), Archer (lučišník), Thief (zloděj) a Magician (kouzelník), z nichž se každá později rozděluje ještě na dvě specifičtější podtřídy.

[přesunuto z komentářů]

Server Shadowlight Dragonica
- je private server pro tuto hru, rate jsou střední, většina cash shopu zdarma a co není zdarma, to snadno získáte, ingame goldy se dají vyměňovat za cash! Tento private server má spoustu věcí co jinde ani na oficiálním serveru nenajdete!
Na serveru existuje guilda CzechFairy, leader: Anri, co-leader: vexta.
Klidně nám napište a přidejte se! ^^

Pro: Private servery

Proti: Na ofiku je nuda, málo hráčů a kazí to nové patche