Tak ty malý carodejky co se o ně větší carodejky staraji můžou zesilet nebo se proměnit v draka pokud se o ně člověk nestará. Tedy musí se krmit dracim masem a zapijet draci krví. Člověk si jucha po dungeonech a pořád myslí na to jestli ty malý potvory náhodou už zase nemají hlad. Ono totiž když zesilej nebo odletí do prostoru jako drak tak hra nepustí hrace do posledního dungeonu a ohodnoti snažení záporným koncem.
Jde vlastně o šikovné schovaný časový limit, protože ukazatel šílenství se plní tim čím víc ty harpyje jedi. To je ale pakarna, haha, fakt o ně má člověk starost :)
Možná je docela fajn to že když se promění v draka hráč je pak může zabít, protože ta chuť je zabít je docela velká, jenže to by pak nebyl ten poslední dungeon, vyděrači!
PC verze je na ceste, tak za 3-4 mesice je venku.

Hral jsme zatim jen chvili, ale pusobi to dobre. Compile Heart se snazi hry zlepsovat jak to jen jde, sice tam je porad typicky jejich klasicky fan service ale uz to proste jsou vaznejsi hry a ne urvany holcicky co zvatlaji nesmysly :)