Žádné víry jsem nevypínal. :) U mě to bylo čistě o tom, zda jsem měl u hlavního charakteru nejlepší dostupnou výbavu i pro ostatní NPC. Pokud ano, tak jsem se udržel i na nejtěžší obtížnost. Pokud ne, tak jsem jednou či dvakrát loadoval.
@Všivák (komentář): S komentárom súhlasím až na tú náročnosť. Nemal som mága, len rogue, hral som na tretiu obtiažnosť a bossfight som dal na prvý pokus. Fakt nechápem, kde ste všetci mali problém. V prvej fáze fightu bolo treba vypínať tie lyriové víry.
@Arcee (27.09.2015 14:24): Dal som ho na prvý pokus za chvíľu. Hral som to na hard a mal som rogue so špecializáciou na dva meče. Keď mal veľké telo, tak easy, vypínal som switch, rýchlo padol. Keď už mal len malé telo, tak cca v 3/4 života mi na minionov padli golem a trpaslík rogue. Tak som ho dosekal ako rogue + trpaslík warrior (moc dmgu ale nespravil. Ja som na neho hlavne asi 3x použil unending flurry, čo mu dalo dosť na prdel. End of story. :) DA: O malo celkovo easy bossov, možno matka trocha robila problémy a otrokár mág v elfskej štvrti v pôvodnej hre, ale to len preto, lebo mal strašne veľa minionov, ktorí pri vstupe do miestnosti hneď castili firebally a tempesty.
To je s tou zmutovanou tlustou mrtvolou na konci? Děláš si srandu? :D Pro mě to byl nejtužší bossfight snad v celém DA universu ..
Tak toto bolo veľmi zbytočné a crappy dlc, prejduteľné s prstom v nose i na vyššej obtiažnosti.