Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >
  • PC 60
Donut County má neskutečně jednoduchou premisu, a to že hrajete za díru, která pojídá věci a přitom se zvětšuje a může jíst větší a větší objekty. Trailer na hru jsem viděl někdy před lety na E3, a od té doby jsem na ni zapomněl. V tichosti vyšla letos v srpnu, a já se o ní dozvěděl až v listopadu kdy dostala první slevu. Jak jsem již zmínil, celou dobu ovládáte černou díru a snažíte se toho co nejvíc pohltit. Hru prolíná velmi jednoduchý příběh, který mi přišel spíš na škodu, a necelé dva týdny po dohrání si z něj již nic nepamatuji. Grafika je jednoduchá, velmi stylizovaná, soundtrack je velmi uklidňující a mění se s tím jak vaše díra roste. Co mě velmi mrzí je délka samotné hry a počet levelů. Hra mi zabrala necelé dvě hodiny, a to jsem délku nijak nenatahoval, ani jsem nespěchal. Byl bych raději kdyby ve hře nebyl příběh, a přibylo větší množství úrovní. Každý level lze navíc vyřešit pouze jedním způsobem, takže hru nemá cenu hrát znova. Škoda, koncept mi přišel zajímavý, snad se toho autor bude držet a vydá pokračování. :)

Pro: Gameplay, stylizovaná grafika, soundtrack

Proti: Krátká herní doba, neúměrná cena

+7
  • PC 80
Krásná pohádka o tom jak přátelství vyhraje nad korporátem, který mezi tím stihne zničit úplně všechno. To vše zabaleno v jednoduché a velice uspokojivé puzzle hře, kde hrajete za díru.

Pro: téma, nálada

Proti: nepřesné ovládání

+6