Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Don't Pray to Satan

Nehotová verze
17.04.2018
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Don't Pray to Satan je kombinace simulátoru a strategie, která předá hráči do rukou řízení města, jehož obyvatelé sešli na scestí a svá srdce odevzdali Temnotě. Občané postavili uprostřed města obrovský chrám zasvěcený samotnému Satanovi a shromažďují se zde k jeho oslavě. Úkolem hráče je zabránit obyvatelům před pádem do rukou ďábla a vyčistit město od Zla. Jakmile však satanisté dokončí svoji černou mši, není již pro město záchrany.

Pro vaše bohulibé počínání dostanete do rukou řadu nástrojů. Každý z občanů má svůj vlastní denní a noční rytmus, který můžete sledovat a jednotlivě ovlivnit. Zjistíte tak vše o každém jednotlivci v jeho domově, v zaměstnání, o jeho zálibách, ale můžete odhalit i jeho temná tajemství. Následky počínání lidí můžete nejen zmírnit, ale pokusit se jim mnoha způsoby zabránit v pádu do hříchu. Krom jiného máte v rukou i různé božské síly umožňující vám manipulovat s počasím nebo sesílat božská znamení.

Město, viděné z izometrického pohledu, je náhodně generováno a hra podporuje klasický denní a noční cyklus.


Poslední diskuzní příspěvek

Kdy bude hotova verze, a jake sou minimalni HW? Ale tusim ze to bude podobna povrchni smyslena slatanina jako Deus Ex, tedy vytvor nekoho kdo sam dane tematice nerozumi a neveri

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.