Už jste se někdy opili tak, že jste měli opravdu absolutní okno? Hlavní hrdina této hry ano. Probouzíte se uprostřed ničeho - kam člověk dohlédne je jen sněhová poušť. Co je horší, absolutně netušíte, kde jste se tu vzali a proč vypadáte jako pytel na odpadky. Den blbec. Naštěstí pro vás, pár desítek metrů od vás se nachází jakýsi poklop a ukazatel směru. Stačí trocha šikovné interakce s předměty na scéně a už si to sestupujete po ledově studeném žebříku do podzemní ... HOSPODY?! A co víc, barman i místní štamgast vás poznávají. Smějí se vám, utahují si z vás .. ale proč? A kdo je ten mrtvolně vypadající stařec ležící v rohu na stole? A proč má ten nápoj v půlitru růžovou barvu? Tolik otázek, co čeká na vyřešení.

Takhle to zní docela poutavě, nicméně tato sympaticky vypadající adventura nabízí pouze tři inventářové předměty, tři NPC, několik málo lokací, hromadu hov*n a velice krátkou herní dobu. I tak mě hra dokázala na těch pár minut zabavit i pobavit (narážka na Monty Pythony, objasnění záhady na konci = časová smyčka). Pokud už jste ale nějakou adventuru hráli, budete mít hotovo raz dva a ani se nezapotíte. Nicméně hra skutečně za těch pár minut stojí. Vznikla v rámci soutěže MAGS, v níž soutěžící dostanou zadání (v tomto případě "Something Cold, Something Burrowed, Something Pink") a mají měsíc na jeho kompletní splnění. Soutěže se může zúčastnit naprosto kdokoliv, amatérské vývojáře nevyjímaje.

Pro: Pěkná retro grafika, hudba v baru, závěr

Proti: Krátké, nic nového