Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dogfight: 80 Years of Aerial Warfare

Air Duel: 80 Years of Dogfighting

březen 1993
79
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Dogfight: 80 Years of Aerial Warfare je letecký simulátor, ve kterém budete bojovat v celkem šesti historických obdobích. Vyzkoušet si můžete dvanáct různých strojů s realistickým kokpitem, jako je například Fokker Dr1 Triplane, Messerschmitt BF 109, MIG-15, F-4 Phantom či F-16 Fighting Falcon, se kterými lze absolvovat tři herní módy. K dispozici je i taktický pohled a různé záběry kamer jak z kokpitu, tak i na letadla.

Jako první si můžete vybrat mód Duel, ve kterém budete bojovat proti jednomu nepříteli a můžete si zvolit zda začnete před ním, za ním nebo náhodně. Druhou možností je mód Missions, ve kterém buď začnete rovnou ve vzduchu nebo budete muset odstartovat z letiště. Misí je celkem dvanáct a při jejich úspěšném dokončení dostanete ocenění. Pokud ovšem neuspějete, dostane se vám pouze zápisu do kroniky jako válečnému hrdinovi. Třetím a posledním módem je What if?, ve kterém budete bojovat se starším strojem proti těm novějším. Můžete tedy např. pilotovat letoun z první světové války a utkat se v něm s pěti moderními stíhačkami. V tomto módu můžete hrát i volnou hru, ve které si jen zalétáte anebo lze zvolit boj dvou hráčů po síti LAN.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.