Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dofus

září 2005
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Dofus je 2D free-to-play MMORPG, vizuálně inspirované japonskými manga komiksy. Hra se odehrává ve fantasy světě Amakna, kde zmizelo šest dračích vajec pojmenovaných Dofus a kvůli jejich nadpřirozeným schopnostem vypukla válka mezi městy, které si je chtějí přivlastnit. Navíc se po světě objevují nové, podivné druhy zvířat a z moře se vynořují nové ostrovy.

Vaše postavy si mohou vybrat z dvanácti základních tříd a později je obohatit o speciální vlastnosti. Hra obsahuje tahový bojový systém, takže si v klidu můžete rozmyslet své počínaní při boji. Každá třída má k dispozici 20 speciálních kouzel, ze kterých si můžete vybrat. Kromě toho si můžete vybrat až tři craftingové, sběratelské či magické profese.

Hra je dostupná zdarma v modelu free-to-play, ale F2P hráči mají otevřenou pouze zónu Incarnam a město Astrub a jeho okolí. Pokud si chcete odemknout celou herní mapu se všemi možnostmi, musíte zaplatit poplatek 200 Kč na měsíc.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.