Část reskinovaného Doctor Who: The Edge of Time je vcelku příšerná. Bez VR nefunguje atmosféra, na což nejvíc trpí přepracovaná část s anděly. Neustálé kecání Doktorky je stejně otravné jako tehdy, stejně tak z větší části příběh. Naštěstí díky přidání datadisku s kyberlidmi alespoň odstranili největší nedostatek původní hry, a sice ten šíleně amorální konec. Datadisk samotný má triviální gameplay, kterým se extrémně podobá The Adventure Games, ale celkem zajímavý příběh, který k mému překvapení přinesl v konceptu vynikající twist představující pro Jodiinu Doktorku historicky poprvé i nějaké opravdové etické dilema, které se mnou rezonovalo. Ještě působivější by to bylo, kdyby charakterové modely nevypadaly ohyzdně a kdyby kamery v cutscénách nezabíraly scénu tak nesmyslně. U částí s Tennantem jsem pak byl zklamaný ještě z hudby, která si jela to své (ambient na pozadí) a nijak nezakomponovala Goldova hudební témata. Třeba část, kde s Tennantem běžíte vstříc nebezpečí, by měla úžasný potenciál pro fanservice právě skrz hudbu.