Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DNA Warrior

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1989 AmigaSpectrumC64
Vývojáři:
The Artronics Team
Hráč v této hře je součástí experimentu, ve kterém mu profesor R. Szymanski vpíchl do mozku cizí DNA a urychlovač za cílem zvýšit jeho inteligenci. Bohužel krátce po aplikaci této DNA došlo v laboratoři k explozi a profesor upadl do kómatu. A on jediný ví, jak tento experiment zastavit. Proto se hráč v podobě malého plavidla vydává do krevního řečiště hlavní postavy a jeho cílem je zastavit klonování DNA v mozku pomocí inhibitorů, které je třeba nejdříve v těle najít. Ovšem protože je plavidlo vnímáno tělem jako něco cizího, musí se hráč bránit proti bílým krvinkám a jejich protilátkám, které ho chtějí zlikvidovat.

Jedná se o horizontálně scrollující akční hru, ve které je hráčovo plavidlo viděno bočním pohledem. Cestou je třeba sbírat potřebné klíče, které jsou nutné pro průchod některými částmi těla. Někdy je nutné se vyhýbat laserům, případně počkat až se na chvíli vypnou. Hráč mimo nepřátele naštěstí naráží i na plazmové koule vylepšující jeho plavidlo a zbraně. Ukazatel vylepšení, které si hráč může zvolit, je znázorněn na obrazovce společně s výší skóre a energií plavidla.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.