DinoCity

Dinowars: Kyōryū Ōkoku e no Daibōken

září 1992

Timmy a Jaimie jednoho dne vniknou do laboratoře Timmyho otce, kde se nachází obrovská obrazovka a dva kamarády láká na ní sledovat filmy. Netuší však, že obrazovka je ve skutečnosti stroj času a když se dotknou ovládání, stroj je vhodí rovnou mezi dinosaury a neandrtálce. Právě neandrtálci zadělají dvojici na pěkné problémy, neboť ukradnou součástky ze stroje času a nemohou se tak vrátit zpátky domů. Pomoc nabídnou dva dinosauři, kteří s neandrtálci mají vlastní problémy.

DinoCity je akční 2D plošinovka nabízející celkem 6 úrovní, v nichž se naše dvojce hrdinů projede na zmíněných dinosaurech. K boji mohou používat skok na hlavu, případně po nepříteli házet projektily, případně zasadit ránu na blízko. Z dinosaura lze však také slézt a ovládání tak nabízí nové možnosti. V průběhu lze sbírat srdíčka představující životy a také sběratelské předměty ve formě vajec. Nechybí ani multiplayer, kdy se hráči střídají pokaždé, když předchozí hráč zemře.