Dinner with Prince Bonifaz

14.09.2004

freeware

Neuvěřitelně tlustý princ Bonifác je neustále hladový a čím více potravy konzumuje, tím větší je jeho hlad. Stůl plný vybraných lahůdek nedokáže uspokojit jeho nenasytná ústa. Až do okamžiku, kdy padá mrtvý pod stůl následkem obžerství.

V jednoduché klikací hříčce je vaším úkolem nakrmit prince Bonifáce v průběhu jedné minuty co největším množstvím potravin, které plní stůl, za nímž obtloustlý jedlík sedí. Na stole se objevují knedlíky, vepřová pečeně, dortíky nebo cukrové špalky, které musíte co nejrychleji myší uchopit a poslat Bonifácovi do žaludku.

Po minutě se vám odměnou stane informace o konečné Bonifácově hmotnosti v okamžiku jeho úmrtí.

Jednoduchá klikačka, která zabaví na několik minut. Tuhle podivnost tvoří jedna vcelku hezky vymalovaná obrazovka s vyžraným princem za hodovní tabulí, na níž se náhodně objevuje krmě a je na ni potřeba včas kliknout, místo bodů roste jedlíkova váha. Celé je to podmalováno dobovou hudbou, mlaskáním a nevkusným prděním.

Po minutové zběsilé pařbě princ zatřepal bačkorama a já jsem si dal další kolo ve snaze vytvořit ještě tlustšího tragéda. Žranici jsem absolvoval 3x a rekordně mi princátko vážilo 2004 liber, tedy skoro 910 kg. Autor se s Bonifácem moc nemazlil, podle náhrobního kamene se totiž užral k s smrti v sedmnácti letech.