Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diligent Bee

19.02.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hlavní náplní této hry je ovládat včelu, která létá po zahradě z květu na květ, sbírá pyl či nektar a odnáší ho zpět do úlu. Pohybovat se můžete pomocí tlačítek na obrazovce a dvěma tlačítky dosedáte nebo vzlétáte z květu nebo úlu. Přistát lze jen na rozkvetlý květ. Nosnost včely je omezena a občas se také stane, že něco poztrácíte. Ve hře je také vosa, která na vás v blízkosti zaútočí a pokud vás dožene, začne vám váš náklad krást. Za donesený náklad do úlu dostáváte body a cílem hry je tak získat co nejvyšší skóre. To lze zapisovat i do veřejných žebříčků a také je možnost získat ve hře 10 achievementů.

Hra je také rozdělena na jakési dny s tím, že každý další den se spotřeba potravy v úlu zvyšuje a pokud dosáhnou zásoby v úlu na nulu, hra končí. Každý den je také pro včely atraktivní jiný květ – pokud se na něj zaměříte, můžete získat bonusové body navíc, ale ne vždy to je výhodné. Ve hře najdeme 12 druhů květů a jedna hra trvá zhruba 6-10 minut podle šikovnosti hráče. Hra neobsahuje žádné cizí reklamy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.