Delaware St. John: Volume 2: The Town with No Name

28.11.2005

Delaware St. John po dobrodružství v předchozí části pomáhá Kelly Robertsonové v jejím knihkupectví a náhodou zde objeví zvláštní knihu. Při listování atlasem se na mapě objevují čáry, jež tvoří obrysy města, které není zaznamenáno na žádné mapě. Město leží ztracené hluboko v lesích a v horách severního Maine. Delaware St. John vyráží za ukrytým městem, aby odhalil jeho zlověstné tajemství a dávnou záhadu náhlého zmizení všech jeho obyvatel.

V další části dobrodružného a tajemného pátrání po dávno zapomenutých tajemstvích pomáhá znovu Delawarovi jeho přítelkyně Kelly, se kterou je ve spojení pomocí vysílačky. Kelly mu pak posílá potřebné informace, které jim pomáhají v pátrání. Tragické události vyplouvají na povrch a duším zemřelých, jež nastiňují dávné neštěstí, pomáhá Delaware najít klid. Události, které se tu odehrály, se vztahují k mladíkově vlastní minulosti a dozvídáme se víc i o legendě o Ničiteli a Ochránci.

Příběh je znovu rozdělen do dvou propojených epizod. První část se odehrává v kině, druhá nás zavádí do sirotčince. Herní prostředí je rozsáhlejší, než tomu bylo v předchozí části a nabízí i větší množství pestrých hádanek, jako průzkum lokací, sběr všech indicií, rozluštění tajných kódů nebo časové akce.