Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Death Trash

Nehotová verze
05.08.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Death Trash, slovní spojení evokující smrt, špínu a hnus. A všechno to se také ukrývá v tomto příběhovém akčním RPG plném nechutných monster, zvratků a vyhřezlých střev. Death Trash vás vezme na planetu Nexus, která je ukrytá v zapadlém koutě galaxie a je ovládána bizarními bytostmi a šílenými roboty. Mezi nimi se pohybují pozemští lovci pokladů, pankáči a lupiči pátrající po tajemství planety ukrytém kdesi v nebezpečné pustině.

Hra je dílem jediného vývojáře, který namíchal ingredience vulgárního postapo světa se špetkou cyberpunku, lžící sci-fi a hrnkem groteskního humoru. Výsledný produkt zabalený do pixel-artového zpracování vám umožní ponořit se do prapodivného univerza s ještě podivnějšími obyvateli. Vaše postava může kdykoliv svým jednáním změnit směr ubírání příběhu i vlastního osudu, a zda zvolíte nepozorovaný průchod kolem nepřátel nebo otevřený boj doprovázející potoky krve, je na vašem uvážení. Nejde však jen o ryzí střílečku, rozhodně nechybí dialogy, levelování postavy, průzkum nebo výroba zbraní či předmětů.

Hra podporuje i průchod v lokálním kooperativním režimu na rozdělené nebo sdílené obrazovce.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.