Ono to má intro? Hmmm, já se ho nevšiml, ale to bude tím, že mi to při spuštění hodilo nějakou chybu :)
Tady je vidět,že to prostě píšeš tak jak to cítíš a hraješ.Nemáš se zač stydět.Prostě je to tak!! no!!
NateLogan: tak co čekat za 500kč, nebo na kolik je ty stránky vyšli :D. Nejlepší je ale vydat téhle hry pokračování, předělali menu a hurá s tím znova na trh.

No hlavně že ta hra jde, alespoň si ju zahraju na nějákým jiným pc :D. ale myslím že womko stejně zůstane nepřekonáno
Hmmm, bych to viděl na 20%... ale jenom za to, že mám rád jachting (minimálně ten rekreační) :)

PS: Jaký je vůbec rozdíl mezi jachtou a plachetnicí?

BTW proč mají IceBytes ta pošahaně rozbité stránky? Odsud se člověk k těm hrám nedostane, kdežto tady si mezi nimi může přepínat bez problémů...
NateLogan: no ta grafika je dost brutální, když to nerozjedu tak vytáhnu ze sklepa pentium 2ku a k tomu nějákou geforce 2 a budu to hrát na plný detaily
No to je jedno. Tahle hra je natolik primitivní, že ji pochopí snad každý. Grafika je někde na úrovni Sega Dreamcastu s přidanými HDR efekty a vlastně i samotná "simulace" za moc nestojí :). Tohle spíš vypadá jako nějaká lehce povedenější freeware hra :D

PS: Nevím jestli to byla chyba někde u mě, ale kamera mi děsně kolidovala s okolními objekty (ostrovy, lodě), mizeli mi objekty a moře divně problikávalo :)
Popkec: Zkus obě verze.
NateLogan: Na torrenty se nikdo takovouhle hru neobtěžuje ani dát natož seedovat ;)
Teda řeknu vám... Mám docela chuť si tohle zkusit. Jen mám tušení, že oproti reálu to bude děsná nuda :)
Zrovna jsem ti to poslal na DH poštu z polskýho fóra =D Já jdu na to taky - a pak ukáem naše hodnocení celému světu :-D
Tak tohle je pecka pro všechny "námořníky". Popkeci, ujmi se kormidla! =D