Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 70
A jedeme dále. Další na řadě je DoD:S, co se týče porovnávání s předchozími díly nebo s CSkem, tak se to posunulo spíše dolů.

Kdybych se měl dostat k nějakému plusu tak první bych vypíchnul určitě grafiku, která mě velmi překvapila. Na proti předchozím dílům jsem měl docela strach ale ne, nakonec jsem nelitoval a docela si i oddychl.
Co se týče provedení map, tak zde bych dával plus číslo dvě. Pěkně provedené, rozmístěné, akorát velké a hodně zábavné.

Ovšem mezi mínusy bohužel patří zbraně. Zvuky se mi nelíbili určitě natolik, aby mě nadchli či nějak přesvědčili k lepšímu hodnocení.

Hra je docela ok, ovšem byly tam chyby, které byly na můj vkus velké a zkrátka mě to nepotěšilo. Ale 70% se i přesto shoduje k mému hodnocení.

Pro: Grafika, mapy

Proti: Zvuky zbraní

+19 +20 −1
  • PC 65
Day of Defeat má co se kvality týče sestupnou tendenci. Stařičká verze 3.1 byla i přes svou zabugovanost výborná a do určité míry i realistická (třeba oproti CS), další verze sice přinesly zajímavé vylepšení (třeba Brity), ale hra se stávala čím dál více zběsilejší. DoD:S působí oproti minulým dílům poměrně chudě, Britové nebo němečtí paragání jsou pryč, krvácení je pryč a nějaká ta realističnost je taky pryč. Na můj vkus je hra až moc zběsilá a arkádová. Grafika je celkem pěkná, ovšem zvuky jsou otřesné - střelba z STG44 zní jako když jezdíte kartáčem přes koberec :) Day of Defeat jsem hrál několik let klanově, Source verzi taky chvíli, ale už to prostě není to, co to bývalo. Dnes si raději zahraji Red Orchestru :)

Pro: grafika, dobré mapy, atmosféra

Proti: zvuky, arkádovost

+12