@HolyMeatball (komentář): Je to God of War, jen lepší hereze, hereze!

Až na tu kacířskou poznámku souhlas :D Moc hezky napsaný. V době, kdy jsem mohl Kratovo řádění sledovat jen na Youtube, jsem Dante´s Inferno miloval, právě kvůli neověřitelný podobnosti s GoW. I dneska se k Božské komedii alá GoW rád vrátím.
Tak dohráno. Ten konec zase tak hrozný nebyl a bavilo mě to, ale 3/4 hry prolínaly hrozně otravné puzzly a nebylo jich málo, což mě moc nebralo, ale samotné souboje byly zábavné a bavilo mě kombinovat komba. Jen nepřátel mohlo být více, ale i tak parádní rubačka. Jako celek to je ale u mých dohraných her průměr právě díky těm otravným puzzlům, které byly časté a hru zdržovaly. Někoho to možná baví, ale mě moc ne.
Ale ty puzzle mě štvou. Ony jsou založené na vnímání malinkých detailů a na to já prostě nejsem. Raz se zvednou rukojetě od nějaké minipece a já mám pod to vrazit bednu a tohohle si mám všímat? Souboje fajn, i když repetivní nepřátelé, ale tyhle kraviny mi přijdou fakt otravné a iritující. To není u mě zábava a trochu z toho bolí hlava, jak si člověk musí všímat detailů.
@SilentWolf (25.07.2018 21:22): Ale tak vybrat k PS3 nějakou normální televizi je taky nadliský úkon :-D U těch puzzles kolikrát něco přehlédnu a dost se to natahuje. Ale tak souboje nejsou špatné. Jen ty puzzles mě kolikrát vytáčí, ale dá se to.
@Phoenix (25.07.2018 21:17): Já právě přemýšlím, jestli na konec a celkově na hru to má nějaký vliv. Jenže já chci skilly od obojího a ony se doplňují.

Jinak s tou přísností souhlasím. Já ani neplánoval toho Ratcheta kupovat, ale nějak jsem se díval na gameplay videa teď na tohle začínám nějak spěchat.
@CrocoRay (25.07.2018 20:43): Jakmile chceš mít něco dohrané, tak na to budeš přísnější a nebudeš se tolik bavit, tak to holt funguje. Já jsem v poslední době radikálně přehodnotil, co chci hrát (jak co do žánrů, tak co do titulů), hraju toho výrazně méně, zato déle a víc se u toho bavím. V podstatě to funguje trochu jako za mlada, kdy nebylo k dispozici tolik titulů, ale byla to větší zábava než když je jeich kvanta.

Tuším, že jsem jel holy (přeci jen je to templář), ale přesně si nepamatuju, je to dva a čtvrt roku.
U mě je asi větší problém, že mi za chvíli v pátek přijde Ratchet and Clank na PS4 a Killzone 3 na PS3 a ty dvě hry chci hrát více, tak na tohle i trochu spěchám, protože to chci mít do pátku dohrané. Nebo aspoň do soboty.
@Phoenix (25.07.2018 20:23): PS3. Ono by to nebylo ani tak špatné, ale s tím rozmazaným obrazem mě to štve a ty hádanky mě moc nebaví. To vidím zatím tak na 50%. Samotný příběh, který je jednoduchý, by mi ani nevadil, ale teď zase nějaká zrcadla a nevím co s tím a kazím si oči, jak na to zaostřuji :-D
Ta kravina je těžká i na easy, když vůbec nevím, co dělat s bossem a mezitím mě zabije. Takže pak musím hledět na youtube a sledovat, bo mě to ani nebaví vzhledem k repetivnímu mlácení a extrémně stereotypnímu prostředí a škaredé grafice. Nějak to dohraju, ale sere mě to už od začátku ta hra.