Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crystal Fever

1990
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Logická arkáda a klon klasiky Boulder Dash s některými inovativními prvky, jimiž se inspiruje v o něco málo starším Emerald Mine. Hratelnost je založena na původním principu, kde vaše postava hledá a sbírá diamanty a vzácné drahokamy v podzemních labyrintech, přičemž si musí pomocí lopaty či krompáče v ruce prokopat tunely a podzemní štoly. Nebezpečí se skrývá v podkopáním uvolněných kamenech, které vašemu hrdinovi mohou přivodit smrt.

Crystal Fever dovoluje uložení profilu a dosaženého skóre až šesti hráčům, navíc existuje samostatný režim pro dva hráče současně na jediné obrazovce. Vaše postava dostává do vínku neomezený počet životů, pokud tedy v průběhu úrovně zemře nebo jí vyprší časový limit, můžete hru restartovat tolikrát, kolikrát jen chcete. Hra dokonce dovoluje restart z kteréhokoliv již dříve hraného levelu a poslední dokončenou úroveň si můžete nechat znovu přehrát na obrazovce. Crystal Fever charakterizuje vysoce nastavená obtížnost a velmi těsné časové limity.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.