Crescent Suzuki Racing: Superbikes and Supersidecars

Crescent Suzuki Racing

2004
08.04.2004

Crescent Suzuki Racing je motocyklová závodní simulace pro jednoho hráče. Hra umožní zasednout za řídítka na 25 superbiků (GSX-R1000) a supersajdkár v šesti šampionátech (Amateur Series, Pro Racing nebo Super Cup GTR) na 16 závodních okruzích (Altendorf Aerodrome, Atlanta Raceway, Glendale Raceway, Rouen a Woodcote Park) dle skutečných předloh proti pěti dalším soupeřům.

Závody jsou rozděleny do třech režimů: Championship, Quick Race a Multiplayer pro dva hráče. Za vítězství v nich se odemykají stále lepší stroje a vylepšení a také přístup k dalším závodů a šampionátům.

Tato hra je podprůměrnou závodní hrou. Koupil jsem ji za stovku. Po krátké instalaci vás čeká úplné nic. Málo možností pár herních režimů a zduř. Také mě zklamala absence poškození. Líbily se mi sajdkáry, které se ovládaly daleko líp, takže jsem furt vyhrával, ale se superbikem se mi moc nedařilo. Nic moc.

Pro: HW nenáročnost, sajdkáry, cena

Proti: grafika, jízdní model, nudné