Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Creature Clicker - Capture, Train, Ascend!

Nehotová verze
28.04.2017
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V Creature Clicker se stanete trenérem draka. Na počátku máte na výběr ze tří náhodně vygenerovaných dračích vajíček (vodní, ohnivé, lesní…). Zvolením vajíčka se dostáváte na herní plochu, kde uprostřed vidíte své vajíčko, jeho level a zkušenosti. Na pravé straně jsou vidět nepřátelé, které musíte uklikat k smrti a je zde znázorněn i jejich život a také počet, kolik jich je třeba zabít k postupu do další úrovně. Nalevo jsou statistiky, jako je síla, procentuálně vyjádřená šance na kritický úder nebo celkový počet kliků.

Vaše vajíčko postupně získává zkušenosti, dokud se drak po dosažení třetího levelu nevylíhne. Po jeho vylíhnutí se plynule pokračuje v získávání nových zkušeností s tím, že drak způsobuje vyšší poškození, než vajíčko. Později lze získat i další vajíčka, draky nebo i jiné tvory, jako je jelen, krysa či pavouk.

Dojde rovněž na souboje s bossy, ze kterých můžete získat soul stone. Bosse ovšem musíte zvládnout zabít za 60 sekund, jinak je třeba souboj opakovat později, po získání lepších vlastností. Soul stone můžete použít k vylepšení svých stvoření.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.