Crazy Burger

02.06.2005

Vlastně jsem tuto práci ani nechtěl vzít, ale rodiče mě přesně v den mých třicátých narozenin vyhodili z domova. Teď stojím za pultem, vyřizuji objednávky hladových zákazníků a pobíhám mezi grilem a fritézou, no prostě hrůza. Jestli mi nebylo lépe, když mě živil otec s matkou! Ale už to snad nebude trvat dlouho, pokud se stanu zaměstnancem měsíce, mám šanci vstoupit do obchodního vedení a pak budu mít zase klid...

Crazy Burger je klasickým příkladem žánru time-management, kde se stáváte prodavačem rychlého občerstvení. Vaším úkolem je obsloužit zákazníky u přepážky, jejichž počet postupně narůstá a tvoří netrpělivou frontu dožadující se hranolek, nápojů, zmrzliny a hamburgerů. Pozor si musíte dát na to, zda podáte zákazníkovi přesně tu zmrzlinovou příchuť, kterou si objednal, zda je burger propečený podle přání a nápoj odpovídá objednávce. Dobře nastartovanou úroveň dokážou pokazit náhodné překážky jako mokrá podlaha, která vás na pár sekund vyřadí z provozu.

Hrát můžete i dvojici spolupracujících prodavačů s kamarádem v kooperaci nebo o lepší skóre proti sobě.